Konkurs na krótki film pt. "Piwna Rewolucja"

Mamy dla Was kolejne wyzwanie! Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa zaprasza do zmagań na ruchome obrazy, dźwięki i przenikliwe, artystyczne komentarze dotyczące jednego z najważniejszych wydarzeń ostatniej dekady – Piwnej Rewolucji w Polsce.

Od 2011 roku, kiedy Browar Pinta uwarzył pierwszą warkę Ataku Chmielu i zaprezentował ją podczas 2. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, dla wielu świat piwa zadrżał w posadach i już nigdy nie powrócił na utarte, przewidywalne tory. Eksplozja smaków, nowych pomysłów, piwnych inicjatyw zmieniła polski piwny krajobraz na zawsze…

Jeśli:
- jesteś bacznym obserwatorem tej Rewolucji
- czujesz, że zmieniła również Ciebie i otoczenie Twoich znajomych
- chciałabyś/chciałbyś opowiedzieć o niej własnym obrazem

weź udział w konkursie na krótki film pt. „Piwna Rewolucja"! Nakręć max 3 minuty Twojej wizji rewolucji, jaką przeszedł rynek piwa.

Patronem konkursu i fundatorem nagród jest Browar PINTA, a w jury zasiądą Tomasz Kopyra, Ziemowit Fałat, Szymon Sikorski, Arkadiusz Wojnarowski oraz Elżbieta Lenczyk - Dyrektor WFDP.

Uwaga - przedłużamy termin nadsyłania filmów!
Zatem – piszcie scenariusze, dopracowujcie, co już zrobiliście, przesyłajcie Wasze dzieła do 5 czerwca, do godziny 15.30!

 

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Regulamin i szczegóły konkursu:

przycisk

Organizator

Centrum Kultury Zamek

logo-centrum-zamek

Tripadvisor

Lokalizacja

stadion

Wspierają nas

rekinysukcesu.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby być ciągle na bieżąco.