Image Alt

Sponsorzy

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 2023 wspierają:

SPONSOR SZKŁA FESTIWALOWEGO

www.sahm.de

SAHM to lider w dziedzinie projektowania i dekoracji szkła, posiadający 123 lata doświadczenia.

Nasza szeroka oferta technologii dekoracyjnych obejmuje klasyczną dekorację sitodrukową, aż po złote i srebrne zdobienia oraz najnowocześniejsze technologie cyfrowego druku wypukłego. Minimalne zamówienie to tylko 500 sztuk.

Sahm oferuje indywidualne podejście i usługi dopasowane do potrzeb klientów – od najmniejszych rodzinnych browarów po największe grupy browarnicze.

Jeśli chcesz szkła, które przyciągnie uwagę, jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie.

Skontaktuj się z nami:

Jacek Szubra: jacek.szubra@sahm.com.pl tel. +48 606 490 305,
Magda Hołowicka-Szubra: magda.szubra@sahm.com.pl tel. +48 668 112 508

SPONSOR

 

IMPEL Group
www.bezpieczenstwo.impel.pl

Jeśli chcesz skupić się na kluczowych obszarach swojej działalności i wydzielić część procesów na zewnątrz, to jesteś we właściwym miejscu. Możesz mieć pewność, że bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu zaproponujemy odpowiednie rozwiązania, a do naszej współpracy podejdziemy kompleksowo. Oferujemy wsparcie w zakresie usług prostych, takich jak zapewnianie bezpieczeństwa, czystości i technicznego utrzymania nieruchomości, a także obsługę procesów biznesowych oraz specjalistyczne usługi dla przemysłu.

Dzięki pracy przeszkolonego personelu i zapleczu nowoczesnego sprzętu, możesz liczyć na sprawną reakcję z naszej strony. Jako sprawdzony na rynku dostawca usług outsourcingowych zapewniamy ciągłość realizowanych kontraktów i bezpieczeństwo w zakresie obsługiwanych dla Ciebie procesów.

TWÓJ BROWAR – Sponsor nagród w Konkursie Piw Domowych

Sklep Twój Browar powstał jesienią 2010 roku, jako jeden z pierwszych sklepów piwowarskich w Polsce. Będąc pasjonatami tego rozwijającego się dopiero w kraju hobby, chcieliśmy wzbogacić polski rynek o surowce, które nie były jeszcze dostępne, a sami potrzebowaliśmy ich, by rozwijać swój piwowarski warsztat. Brakowało nam wtedy do realizacji pomysłów wielu surowców, takich jak angielskie słody, chmiele z innych kontynentów czy specjalistyczne szczepy drożdży płynnych.
Dzięki pasji i determinacji, jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek belgijskie słody Castle Malting, angielskie od Fawcett-Maltsters, chmiele z Nowej Zelandii czy drożdże White Labs, Yeast Bay, Omega i wiele innych. Od 2017 roku jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki Grainfather oraz Mangrove Jack’s w Polsce.
W ciągu 10 lat nasza załoga powiększyła się trzykrotnie. ale cały czas towarzyszy nam ta sama piwowarska pasja co na początku drogi. Wciąż eksperymentujemy z nowymi surowcami, układamy i testujemy receptury, które udostępniamy w naszym sklepie.

www.twojbrowar.pl

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.