Image Alt

Zostań Sponsorem

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy przy tworzeniu 14. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa w 2024 roku.

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa to największe w Polsce i jedno z największych w tej części Europy wydarzeń promujących dobre piwo, kreujące kulturę jego picia. Podczas trzech festiwalowych dni uczestnicy mogą wybierać spośród setek starannie wyselekcjonowanych piw lanych oraz równie wielu butelkowych pochodzących z małych i średnich browarów polskich, niemieckich, czeskich, belgijskich… i nie tylko.

W dniach 21 – 23 czerwca, na terenach okalających Arena Tarczyński Wrocław pojawi się kilkadziesiąt tysięcy miłośników złocistego trunku, aby smakować, oceniać, ale też szkolić się, brać udział w warsztatach i prelekcjach, uczestniczyć w konkursach i pokazach. Wyjątkowa atmosfera festiwalu przyciąga całe rodziny, dla których jest to świetna okazja do spędzenia weekendu, podczas którego mogą delektować się jedyną  w swoim rodzaju ofertą wyśmienitych trunków oraz potraw.

Dlaczego warto zostać Sponsorem tego wydarzenia?

Współtworzycie Państwo wyjątkowe wydarzenie

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa to jedno z największych wydarzeń tej części Europy, które z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, wśród których znajdują się zapewne potencjalni klienci jak i pracownicy Państwa firmy.

Rozwijacie kontakty biznesowe

Festiwal z uwagi na jego otwartość (pozostajemy jednym z nielicznych festiwali piwnych z darmowych wstępem) gromadzi całe rzesze młodych ludzi, ale i całe rodziny, które spędzają czas w dobrej atmosferze. Nie brakuje również pracowników przeróżnych branż — wszak wielbicieli dobrego piwa znajdziemy wśród pracowników branży IT, usługowej, wśród celebrytów czy biznesmenów.

Budujecie swój wizerunek

Budujecie swój wizerunek, docierając z informacją o firmie do szerokiego grona nie tylko uczestników naszego Festiwalu, ale również do Państwa potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Korzystacie z pakietu uszytego na miarę Waszych potrzeb i współpracujecie z profesjonalistami

Wzajemne świadczenia ustalamy indywidualnie i elastycznie dopasowujemy do potrzeb i możliwości Sponsorów.

Gwarancje

Gwarantujemy Państwu widoczność Państwa marki i szeroki zakres oddziaływania na wielotysięcznej publiczności przewijającej się podczas trzech dni działania Festiwalu.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt. Z przyjemnością przedstawimy specjalnie dla Państwa przygotowaną ofertę. 

Kontakt:
Joanna Boś
Koordynator organizacyjny
Tel. 605 875 656
koordynator@festiwaldobregopiwa.pl

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.