Image Alt

Piwo WFDP 2023

Jak co roku u nas będziecie mieli możliwość spróbowania piw z kilkudziesięciu browarów rzemieślniczych i regionalnych. Każde stoisko będzie miało w ofercie minimum 6 piw lanych z nalewaka, a oprócz tego wielki wybór piw w butelkach i puszkach!

Jesteśmy jedynym w Polsce festiwalem piwa, na którym nie dostaniecie piwa w kubku jednorazowym. Specjalnie dla Was już po raz drugi zrobiliśmy specjalne kubki kaucjonowane, z grafiką festiwalową, które będziecie mogli wypożyczyć przy wejściu na Festiwal, a potem oddać, albo zostawić sobie na pamiątkę i do wykorzystania na innych imprezach.

To oczywiście nie wszystko, z czego będziecie mogli się napić piwa – tradycyjnie będziemy mieli do zaoferowania 3 modele specjalnego szkła festiwalowego, a browary będą miały również swoje szklanki i kielichy. W tym roku oprócz piwa będziecie mogli również uraczyć się miodem pitnym, cydrem, winem, a także popróbować rzemieślniczych destylatów!

Specjalne piwo festiwalowe uwarzy browar Tank Busters, którego rok temu uhonorowaliście nagrodą w plebiscycie na najlepsze piwo festiwalu, a Browar Wielka Sowa uwarzył piwo razem ze zwycięzcą zeszłorocznego Konkursu Piw Domowych.

Szykujcie zatem siły, bo już 26, 27 i 28 maja przed Wami moc wrażeń sensorycznych!

A jeśli chcielibyście podszlifować swoją wiedzę o piwie – zapraszamy na szkolenia i degustacje.

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.