Image Alt

Strefa sportów miejskich na 10. WFDP

Strefa sportów miejskich na 10. WFDP

W tym roku zieloną trawkę wokół Stadionu Wrocław zamieniamy w miejsce do gier i zabaw sportowych, miejsce aktywnego wypoczynku i gier towarzyskich.  Zapraszamy do nowej Strefy sportów miejskich!

Wspólnie klubem Hasta La Vista przygotowaliśmy dla was miejsce na terenie zielonym gdzie będziecie mogli  pograć, wziąć udział w konkursie albo po prostu pokibicować swoim znajomym. Będzie możliwość pogrania między innymi w badmintona, ping ponga, frisbee, a nawet spróbowania futbolu amerykańskiego, a nad wszystkim będą czuwać trenerzy i animatorzy.

Partner Strefy:  Hasta La Vista jest jednym z największych klubów squasha na świecie. Posiada nowoczesne i komfortowe wnętrze. Znajdują się w nim 32 korty do squasha, 11 do badmintona, 8 stołów do tenisa stołowego, bardzo dobrze wyposażona siłownia, trzy nowoczesne sale fitness, atrakcyjna strefa SPA z czterema saunami oraz jacuzzi. Wizytówką centrum jest przeszklony kort, umożliwiający oglądanie rozgrywek z trzech perspektyw. Obiekt znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum miasta z dostępem do dużego parkingu. Szeroka oferta jest skierowana do osób w każdym wieku i na bardzo różnym poziomie sprawności fizycznej.

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.