Image Alt

Spacer piwny – Browar Mieszczański

Spacer piwny – Browar Mieszczański

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa i Hello Poland zapraszają na spacer po dawnym browarze, który dziś tętni kulturą i artystycznym klimatem.

12 maja (sobota) o 15:00 zwiedzimy Browar Mieszczański Wrocław.

Ta perła architektury przemysłowej pochodząca z XIX w. jest jednym z najlepiej zachowanych zespołów budynków browarnianych. Cudem ocalał od wyburzenia na początku XXI w.

Początkowo warzono w nim piwo na potrzeby lokali wrocławskich, których właściciele nie chcieli ulec konkurencji ze strony piwowarstwa przemysłowego. Po roku 1945 browar działał pod nazwą Browar Mieszczański, a następnie jako Oddział Mieszczański przyłączony został do Wrocławskich Zakładów Piwowarskich.

O tym jak zmieniał się browar i jego zawiłej historii oraz o tym, że nie zawsze warzono tu piwo będzie można posłuchać podczas spaceru po zespole budynków dawnego browaru przy ul. Hubskiej.

Degustację podczas zwiedzania zapewnia Browar Profesja, który tego dnia będzie świętował swoje 3 urodziny! Po wycieczce serdecznie zapraszamy do siedziby Browaru Profesja przy ul. Kwidzyńskiej 6E na Dwarfs Fest 2018 – imprezę plenerową ze zwiedzaniem browaru, food truckami i muzyką! O szczegółach przeczytacie tu: Dwarfs Fest 2018 – 3 Urodziny Browaru Profesja.

Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową: https://hello-poland.com.pl/produkt/zwiedzanie-browaru-mieszczanskiego-12-05-2018/
Zapisy trwają do 12.05. g. 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Koszt wycieczki: 35 zł/os.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.

Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00)

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.