Image Alt

Aplikacja festiwalowa

Aplikacja festiwalowa

Do pobrania w Gogle Play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.piwnyklub.pl.wroclawskifestiwalpiwa&rdid=app.piwnyklub.pl.wroclawskifestiwalpiwa

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa odbędzie się już po raz dziesiąty! Taki jubileusz zobowiązuje. Z tej okazji wspólnie z Piwnym Klubem przygotowaliśmy dla Was aplikacje festiwalową, w której znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz inne przydatne narzędzia:

1. Lista wystawców
Tutaj znajdziecie listę wszystkich wystawców, zarówno browarów, jak i foodtracków. Po kliknięciu w wybranego z nich zobaczycie krótki opis i listę piw.

2. Lista piw
W tym miejscu możecie przeglądać wszystkie (dodane przez wystawców) piwa, posegregować je wg wybranych kryteriów (np. IBU, BLG, styl, czy alk.). Dodatkowo możecie również ocenić każde z piw (jedno piwo tylko jeden raz!) oraz dodać do ulubionych.

3. Program
Ten obszar zawiera pełny program naszej imprezy, z podziałem na poszczególne miejsca. Po kliknięciu przeczytacie też tytuły i opisy poszczególnych wystąpień.

4. Mapka
Mapka festiwalowa zawiera pełną listę wystawców wraz ze wskazaniem miejsca, w którym znajduje się dane stoisko.

5. Formularz do głosowania na najlepsze piwo 10. WFDP

W aplikacji znajdziecie również formularz do głosowania na najlepsze piwo tej edycji Festiwalu. Zwycięski browar otrzyma nagrodę Złoty laur i uwarzy dla nas piwo na kolejną, 11. edycję.

Bawcie się dobrze! Do zobaczenia na festiwalu.

 

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.