Image Alt

11. WFDP w tym roku on-line

11. WFDP w tym roku on-line

Drodzy i drogie, długo żywiliśmy nadzieję, rozważyliśmy wszystkie za i przeciw, przeanalizowaliśmy możliwe scenariusze, i z ciężkim sercem podjęliśmy decyzję, że Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa w tym roku nie odbędzie się. Niestety, z powodu COVID-19, nie możemy spotkać się na Stadionie Wrocław w roku 2020. Podczas ubiegłej edycji przez wszystkie dni Festiwalu odwiedziło nas ponad 50 tys. osób. Przy obecnym stanie wiedzy na temat epidemii koronawirusa, to zbyt ryzykowne przenosić organizację WFDP nawet na drugą połowę roku.

Tęsknimy za Wami, żałujemy, że nie możemy się spotkać, tak jak robiliśmy to przez ostatnie 10 lat. Dlatego gorąco zachęcamy Was do bycia razem z nami blisko, ale na dystans, czyli online. W dniach 29-31 maja, czyli w planowanym terminie 11. WFDP zapraszamy Was do uczestniczenia w livach, spotkaniach online i dzielenia się spostrzeżeniami na temat kraftów – dołączcie do wydarzenia.

Dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia, które do nas kierujecie. To dzięki nim, mamy siłę, żeby sprostać kolejnym wyzwaniom. Dzięki nim wiemy, że nasza praca jest dla Was ważna, że piwna rewolucja nadal trwa!

Zespół Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.