Image Alt

10 i 1/2. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

10 i 1/2. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

W tym roku spotykamy się on-line. Nie chcemy odwoływać Festiwalu, ale jednocześnie mamy świadomość, że nie będzie to jego pełna edycja, w cieniu pandemii i w kulturze dystansu, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować 10 i 1/2 edycję Festiwalu.

Nie możemy się spotkać na żywo, na Stadionie Wrocław, ale chcemy Wam zaproponować udział w kilku wydarzaniach, które pozwolą nam być razem w tych pandemicznych czasach. Zapraszamy na naszego Facebooka w dniach Festiwalu: 29-31 maja.  Wierzymy, że #razemdamyradę, aktywnie uczestniczymy we wspieraniu browarów, multitapów oraz pubów, na naszych kanałach znajdziecie polecenia oraz wskazówki, jak zamawiać piwo, które browary sprzedają swoje wyroby i jak je bezpiecznie zakupić. Publikujemy również listę wystawców, którzy mieli się pojawić na 11. Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Nie mogą się pojawić, to jasne, ale my możemy ich wspomóc pijąc ich piwo w ostatni majowy weekend. Szczegóły akcji tutaj:

 

Plan Festiwalu

Połączyliśmy siły z blogerami z Piwnego Klubu, w sobotę 30 maja, zapraszamy Was do rozmowy na temat kondycji piwa rzemieślniczego w czasach pandemii. W rozmowie wezmą udział przedstawiciele browarów, multitapów, a także blogerzy związani z piwem rzemieślniczym. Szczegóły wkrótce!

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.