Image Alt

Spacer piwny – Trasa staromiejska

Spacer piwny – Trasa staromiejska

Ostatni już spacer w tym sezonie!

Hello Poland i Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa zapraszają na wycieczkę z przewodnikiem śladami dawnych browarów i piwiarni w obrębie Starego Miasta, która odbędzie się w sobotę, 1 czerwca o godzinie 15:00.

Już od dziesięciu lat Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa udowadnia, że złoty trunek to nie tylko nudny napój, ale też fascynująca historia, kultura i przede wszystkim coraz większa społeczność!

Piwo we Wrocławiu było jednak od wieków i jak żaden inny trunek nie wpisało się tak mocno w historię i charakter miasta. Zapraszamy Was na jedyny taki spacer śladami dawnych browarów i piwiarni. Wspólnie odkryjemy między innymi Browar Augusta Weberbauera – pierwszy browar w mieście, w którym zastosowano maszyny parowe, Piwnicę Świdnicką – najstarszy i najsłynniejszy lokal piwny Wrocławia, a także poznamy burzliwą historię rodziny Spiżów – założycieli Mini browaru SPIŻ.

Spacer zakończymy w Kontynuacji – chętne osoby będą mogły zostać tam na degustację połączoną z małym wykładem na temat piw (dodatkowo płatne 25 zł na miejscu).

***

Udział w wycieczce możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym zapisaniu się przez stronę internetową: https://hello-poland.pl/sight-events/sladami-dawnych-browarow-i-piwiarni-trasa-staromiejska-149

Koszt wycieczki: 35 zł/os.
Brak możliwości zapłaty gotówką na miejscu.

Wycieczkę poprowadzi wrocławski przewodnik i miłośnik piwa – Michał Kaczmarek.

***
Informacji na temat zwiedzania udzielamy pod numerem telefonu +48 667 999 952 oraz biuro@hello-poland.com.pl w godzinach pracy biura (poniedziałek-piątek 9:00-17:00).

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.