Konkurs na krótki film pt. „Piwna Rewolucja”

Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa - największy w Polsce, jeden z największych w Europie, pionier polskiej piwnej sceny festiwalowej - zaprasza do zmagań na ruchome obrazy, dźwięki i przenikliwe, artystyczne komentarze dotyczące jednego z najważniejszych wydarzeń ostatniej dekady – Piwnej Rewolucji w Polsce.

Od 2011 roku, kiedy Browar Pinta uwarzył pierwszą warkę Ataku Chmielu i zaprezentował ją podczas 2. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, dla wielu świat piwa zadrżał w posadach i już nigdy nie powrócił na utarte, przewidywalne tory.

Eksplozja smaków, nowych pomysłów, piwnych inicjatyw zmieniła polski piwny krajobraz na zawsze…

 

Jesteś bacznym obserwatorem tej Rewolucji?

Czujesz, że zmieniła również Ciebie i otoczenie Twoich znajomych?

Chciałabyś / chciałbyś opowiedzieć o niej własnym obrazem?

Zapraszamy do udziału w konkursie na krótki film pt.  

„Piwna Rewolucja”

 

Film może być nakręcony kamerą cyfrową, telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym lub dowolnym urządzeniem pozwalającym na zapis obrazu, np. tablet, go pro, itp.

Konkursowe filmy powinny w oryginalny sposób pokazywać proces zmian jaki w ciągu ostatnich lat dokonał się zarówno w strukturze produkcji piwa: wzrastająca popularność piwowarstwa domowego, powstawanie browarów regionalnych, rzemieślniczych, kontraktowych oraz w świadomości konsumentów: powstanie i rozwój trendu, mody na picie niekoncernowego piwa. Przedstawienie tematu może odbyć się w sposób symboliczny, metaforyczny, wskazując kierunek i przedstawiając proces kreowania kultury picia piwa. Maksymalna długość filmu – 3 minuty.
Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane przez Browar Pinta.

Reguamin Konkursu i dokumenty zgłoszeniowe ściągniesz klikając w przycisk poniżej

Uwaga - przedłużamy termin nadsyłania filmów!
Zatem – piszcie scenariusze, dopracowujcie, co już zrobiliście, przesyłajcie Wasze dzieła do 5 czerwca, do godziny 15.30!

przycisk  

 

  • Piwna_R_plakat
  • Piwna_R_sponsor

 

Organizator

Centrum Kultury Zamek

logo-centrum-zamek

Tripadvisor

Lokalizacja

stadion

Wspierają nas

rekinysukcesu.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby być ciągle na bieżąco.