Image Alt

Piknik Kulturalny Co Jest Grane 24

Po raz pierwszy przy okazji Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa zapraszamy wszystkich uczestników na Piknik Kulturalny Co Jest Grane 24.

Będzie to wspaniała trzydniowa strefa kultury, o charakterze piknikowym, z koncertami, spotkaniami z artystami, rozbudowaną strefą aktywności dla dzieci i rodziców. Ideą pikniku jest najlepsza kultura dostępna dla każdego i w każdym wieku. Co Jest Grane 24 promuje polskich artystów, dlatego podczas festiwalu zagrają tylko polskie zespoły. Wśród nich zobaczymy m.in.: Anitę Lipnicką, L.U.C. z projektem GOOD L.U.C.K., KAMP!, Albo Inaczej i goście: Ralph Kamiński, Eldo, Rosalie., Te-tris, Piotr Zioła i innych

Każdego dnia na plenerowej scenie zagramy po dwa lub trzy koncerty naszych rodzimych, ambitnych gwiazd. Oprócz strefy muzyki zapraszamy do strefy spotkań z artystami w piknikowym newsroomie, w którym po każdym koncercie odbędzie się podpisywanie płyt oraz rozmowy z artystami.

W sobotę i niedzielę (9 i 10 czerwca) dzieci wraz z rodzicami będą mogły spędzić aktywnie czas w specjalnie dla nich przygotowanej strefie. Wśród atrakcji znajdą się m.in.: warsztaty czytelnicze z aktorką Edytą Jungowską, spotkanie z Adamem Wajrakiem – dziennikarzem i autorem książek przyrodniczych, warsztaty z ozdabiania papieru przygotowane przez Muzeum Pana Tadeusza, strefa gier planszowych, a także coś dla ciała, czyli specjalny tor jazdy na wrotkach, rozgrywki w badmintona i frisbee z nagrodami.

Dla dorosłych uczestników, oprócz koncertów przygotowaliśmy specjalną strefę mody, w której będzie można znaleźć wyjątkowe kreacje stworzone przez młode polskie marki.

 

Szczegółowy program godzinowy wkrótce!

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.