Image Alt

Wypożyczalnia eko-kubków i inne ważne informacje

Wypożyczalnia eko-kubków i inne ważne informacje

Ważna nowość na 11. Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa

Kubki wielorazowe, kaucjonowane

Przy wejściu na teren Festiwalu, od strony ul. Lotoniczej i od strony ul. Królewieckiej znajdują się wypożyczalnie kubków plastikowych. Kaucja wynosi 10 zł. Wychodząc z Festiwalu kubek można zwrócić i otrzymać zwrot kaucji.

Kubki plastikowe

Dodatkowo na każdym stoisku będzie można zakupić kubek wielorazowy plastikowy od Kocham Piwo (10 zł), który można zabrać ze sobą do domu i wykorzystywać powtórnie.

Szkoło festiwalowe

W sklepie festiwalowym jest dostępne szkło z tegorocznej edycji i z lat ubiegłych. Zachęcamy do zakupienia własnego kufla czy szklanki, jak również do korzystania podczas całego Festiwal. Na teren Stadionu można wejść z własnym szkłem festiwalowym.

Kubki jednorazowe

Niestety nie udało nam się do końca wyeliminować plastikowych kubków, jednakże ten, kto się na nie zdecyduje, niech wie, że musi ponieść dodatkową opłatę recyklingową w wysokości 50 gr.

Liczymy na to, że przy takim bogactwie opcji będziecie jak najrzadziej sięgać po jednorazówki!

Infografika dot. kubków kaucjonowanych. Tekst na grafice: jesteśmy eko, kubki kaucjonowane, punkty wymiany kubków przy bramach wejściowych

W związku z wytycznymi sanitarnymi, bardzo prosimy o:

– noszenie maseczek w zamkniętych przestrzeniach,

– częste mycie i dezynfekowanie rąk,

– zachowanie dystansu społecznego,

– wybieranie płatności kartą.

Dbajmy o siebie nawzajem!

Infografika, na grafice piktogramy dot. noszenia maszeczki, dezynfekcji rąk, trzymania dystansu i przestrzegania zaleceń, tekst na grafice: Dbajmy o siebie nawzajem.

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.