Image Alt

Konkurs na krótki film pt. „Piwna Rewolucja”

Konkurs na krótki film pt. „Piwna Rewolucja”

Mamy dla Was kolejne wyzwanie! Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa zaprasza do zmagań na ruchome obrazy, dźwięki i przenikliwe, artystyczne komentarze dotyczące jednego z najważniejszych wydarzeń ostatniej dekady – Piwnej Rewolucji w Polsce.

Od 2011 roku, kiedy Browar Pinta uwarzył pierwszą warkę Ataku Chmielu i zaprezentował ją podczas 2. Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa, dla wielu świat piwa zadrżał w posadach i już nigdy nie powrócił na utarte, przewidywalne tory. Eksplozja smaków, nowych pomysłów, piwnych inicjatyw zmieniła polski piwny krajobraz na zawsze…

Jeśli:
– jesteś bacznym obserwatorem tej Rewolucji
– czujesz, że zmieniła również Ciebie i otoczenie Twoich znajomych
– chciałabyś/chciałbyś opowiedzieć o niej własnym obrazem

weź udział w konkursie na krótki film pt. „Piwna Rewolucja”! Nakręć max 3 minuty Twojej wizji rewolucji, jaką przeszedł rynek piwa.

Patronem konkursu i fundatorem nagród jest Browar PINTA, a w jury zasiądą Tomasz Kopyra, Ziemowit Fałat, Szymon Sikorski, Arkadiusz Wojnarowski oraz Elżbieta Lenczyk – Dyrektor WFDP.

Uwaga – przedłużamy termin nadsyłania filmów!
Zatem – piszcie scenariusze, dopracowujcie, co już zrobiliście, przesyłajcie Wasze dzieła do 5 czerwca, do godziny 15.30!

 

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

Regulamin i szczegóły konkursu.

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.