Nasz zespół

Od 2001 roku dyrektor Centrum Kultury „Zamek”. Wcześniej prowadziła Miejski Dom Kultury w Giżycku, była też szefową pięciu pierwszych edycji Festiwalu Szatnty w Giżycku.

Elżbieta Lenczyk
Elżbieta Lenczyk
Dyrektor Festiwalu

Agnieszka Wołczaska-Prasolik, w środowisku piwowarskim znana jako Marusia. Od 11 lat organizuje największą w Polsce imprezę dla piwowarów domowych - Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, która od 5 lat, dzięki owocnej współpracy z załogą Centrum Kultury Zamek jest częścią Festiwalu Dobrego Piwa.

Agnieszka Wołczaska-Prasolik
Agnieszka Wołczaska-Prasolik
Koordynator Branżowy

Specjalista od organizacji imprez w Centrum Kultury „Zamek”. Na swoim koncie ma m.in. koordynację Sylwestra w Rynku (2004), Jarmarków Jadwiżańskich oraz od 2010 roku wszystkich edycji WFDP, którego wspólnie z Agnieszką Wołczaską-Prasolik jest pomysłodawczynią.

Joanna Boś
Joanna Boś
Koordynator Organizacyjny

Z Centrum Kultury „Zamek” związana od 2003 roku, obecnie pracuje jako kierownik działu organizacji imprez. Koordynatorka wielu projektów, m.in. leśnickiej Nocy Świętojańskiej (każdorazowo ok. 2,5 tyś uczestników) cyklu wystaw „Wielcy mistrzowie sztuki” – Prymitywiści, Picasso, Dali, Rembrandt.

 Agnieszka Rapir>
Agnieszka Rapir>
Koordynator Sceny Kulinarnej
 

Od 2003 roku związany z Centrum Kultury „Zamek” gdzie odpowiada głównie za promocję wydarzeń i organizację imprez. Koordynator wrocławskich Dni Fantastyki oraz programów muzycznych imprez plenerowych organizowanych przez CK ZAMEK takich jak: Noc Świętojańska i Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa.

Piotr Makarewicz
Piotr Makarewicz
Koordynator Sceny Muzycznej
 

Organizator

Centrum Kultury Zamek

logo-centrum-zamek

Tripadvisor

Lokalizacja

stadion

Wspierają nas

rekinysukcesu.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby być ciągle na bieżąco.