Dlaczego Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa?

Jest to obecnie największa w Polsce i jedna z największych w Europie impreza promująca oryginalne i niepowtarzalne piwa z małych oraz średnich browarów, jak i wykwintne smaki potraw wykraczające poza stereotyp piwnej oferty kulinarnej.

Festiwal w ciągu minionych pięciu lat z lokalnego święta smakoszy piwa wyrósł na wydarzenie, które zdobyło renomę nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami – przyjeżdżają do nas uczestnicy oraz wystawcy z sąsiednich krajów, takich jak: Czechy, Niemcy, Litwa, Łotwa, Wielka Brytania, Belgia.

 WFDP 2014  Grzegorz Tyszkowski

Rozwój Festiwalu znajduje swoje odzwierciedlenie również w liczbie uczestników, która rośnie systematycznie z roku na rok, by podczas ostatniej edycji przekroczyć 60 tysięcy osób.

Od 2014 roku Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa, organizowany początkowo przy Zamku Leśnickim, przeniósł się na esplanadę Stadionu Wrocław. 

Nowa lokalizacja okazała się trafiona pod wieloma względami. Większa powierzchnia pod stoiska, profesjonalne zaplecze techniczne, lepszy dojazd do miejsca Festiwalu, sprawiło, że 5. edycja Festiwalu odnotowała rekordową liczbę zarówno wystawców jak i uczestników.

Zapraszamy Państwa do udziału w Festiwalu i zaprezentowania na nim swojej oferty. Charakter imprezy, licznie odwiedzający ją goście są gwarancją, że nasza współpraca okaże się dla obu stron niezwykle atrakcyjna.

Organizator

Centrum Kultury Zamek

logo-centrum-zamek

Tripadvisor

Lokalizacja

stadion

Wspierają nas

rekinysukcesu.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby być ciągle na bieżąco.