Image Alt

5. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa przeszedł do historii

5. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa przeszedł do historii

5. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa przeszedł już do historii. Czy zapisze się w niej złocistymi literami, czas pokaże. Dla nas, organizatorów, mimo że była to już kolejna jego edycja, było to spore wyzwanie: zmiana miejsca, skali, przekonanie wiernych fanów Festiwalu, że mimo wprowadzanych zmian impreza zachowa swój charakter i pozwoli na jego rozwój. Udało się. Festiwal w nowym miejscu przyciągnął wiele osób zainteresowanych dobrym piwem, odbyło się wiele punktów programu, które, w jeszcze szerszym niż do tej pory zakresie, pokazały jak ciekawym i złożonym trunkiem jest piwo, że warto je odkrywać.
Oczywiście dostrzegliśmy, że było kilka rzeczy, które mogłyby wyglądać lepiej, że pewne rozwiązania powinny wyglądać inaczej i z pewnością w przyszłym roku zrobimy wszystko, by to zmienić. Długie kolejki, niedostateczna ilość szkła festiwalowego i w końcu dobre piwo, którego zabrakło na niektórych stoiskach jeszcze w trakcje trwania Festiwalu, to z pewnością duże nieudogodnienia, ale też sygnał, że tych dla których dobry smak ma wartość szczególną, jest z roku na rok coraz więcej, ich liczba rośnie wręcz lawinowo.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym nasz Festiwal z małego, lokalnego święta miłośników piwa stał się wydarzeniem bez precedensu w Polsce i zaistniał na festiwalowej, piwnej mapie świata:
Dziękujemy naszym Gościom, którzy tworzą wyjątkową atmosferę miejsca. Ich pragnienie poznawania nowych smaków, wariantów piwa mobilizuje do działania zarówno nas, organizatorów, jak i jego producentów. Świadomy, zaciekawiony i wymagający smakosz piwa, to prawdziwy skarb!
Dziękujemy Sponsorom i Partnerom, dzięki którym realizacja naszych planów i pomysłów była możliwa. Wsparcie jakie nam okazali sprawiło, że program tegorocznego Festiwal był tak ciekawy i zróżnicowany.
Podziękowania kierujemy również na ręce naszych Patronów i Partnerów medialnych. Wieści o Festiwalu dotarły w tym roku naprawdę daleko i do wielu osób.
Wyzwanie, jakim jest organizacja Festiwalu Dobrego Piwa ciągle pobudza nas do działania, przynosi nowe pomysły, przyciąga ciekawe osobowości. Wszystko to zbierzemy, przetworzymy, by spotykając się z Wami za rok, zaprezentować Festiwal w jeszcze lepszej, ciekawszej odsłonie.
Fot.  Grzegorz Tyszkowski INTimage

Oddałeś/aś maksymalną ilość głosów w dniu dzisiejszym. Zamknij

Już głosowałeś/aś na to piwo. Zamknij

Twój głos został oddany. Dziękujemy.